printlogo

رئیس پلیس راهور از اجرای طرح ویژه ترخیص وسایل‌نقلیه توقیفی شامل ۲۲۶ هزار خودرو از فردا خبر داد.
کد خبر : 19558
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1400 - 19:57

رئیس پلیس راهور از اجرای طرح ویژه ترخیص وسایل‌نقلیه توقیفی شامل ۲۲۶ هزار خودرو از فردا خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار سید کمال هادیانفر با بیان اینکه پلیس راهور بیشترین ارتباط را با مردم دارد، اظهار کرد: پلیس راهور سالانه 32 میلیون خدمت را به مردم  عزیز ایران اسلامی ارائه می‌دهد، از این رو بنا به تدابیر فرمانده نیروی انتظامی، در راستای افزایش رضایت‌مندی مردم و ارائه خدمات، تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.
رئیس پلیس راهور با بیان اینکه در دو سال اخیر اقدامات و خدمات گسترده‌ای به مردم ارائه شده است، عنوان کرد: طرح تقسیط جریمه‌های رانندگی (برای نخستین بار در کشور)، نوبت‌دهی اینترنتی، طرح کاهش مراجعان به پلیس راهور، سیستمی کردن توقیف و رفع توقیف قضائی و ترخیص موتورسیکلتهای رسوبی ( تحویل 280 هزار دستگاه به مالکان) از جمله این اقدامات است.  
وی به اجرای طرح ویژه ترخیص وسایل‌نقلیه توقیفی (226 هزار دستگاه خودرو) اشاره کرد و گفت: این طرح به مدت دو ماه  در یک هزار و 200 دفتر خدمات پلیس +10 اجرا خواهد شد و پیش‌بینی می‌کنیم تا 50 درصد امکان ترخیص این خودرو‌ها وجود دارد.
این مقام انتظامی بیان کرد: 60 درصد این خودرو‌ها به خاطر تخلفات راهوری توقیف شده و 40 درصد نیز مربوط به حوزه انتظامی است که برای ترخیص نیاز به دستور قضائی دارد.