printlogo

رولزرویس آماده می شود تا جدیدترین خودروی کلکسیونی خود را به دنیا نشان دهد که در کانکورز دلیگانس ایتالیا رونمایی خواهد شد که از 24 تا 26 می برگزار می شود.
کد خبر : 17697
تاریخ انتشار : 7 خرداد 1398 - 18:44

رولز رویس آماده می شود تا جدیدترین خودروی کلکسیونی خود را به دنیا نشان دهد که در کانکورز دلیگانس ایتالیا رونمایی خواهد شد که از 24 تا 26 می برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، این خودروی جدید که ریس ایگل VIII نام دارد توسط Bespoke Collective رولز رویس ساخته شده و تنها 50 دستگاه از آن تولید خواهد شد که به مناسبت صدمین سالگرد یکی از محوری ترین لحظه ها در قرن بیستم ساخته می شود.
نام این خودرو از اولین پرواز فرا اقیانوسی بدون توقف کاپیتان John Alcock و ستوان Arthur Brown در ژوئن 1919 گرفته شده است. این دو نفر یک هواپیمای بمب افکن اصلاح شده از جنگ جهانی اول را سوار شده بودند که از موتورهای هواپیمای ایگل VIII رولز رویس بهره می برد.
تورسن مولر اتوس، مدیر اجرایی رولز رویس اظهار داشت: "ریس ایگل VIII یک محصول جذاب، یادبودی برای قهرمانان و شخصیت اصلی روانشناسی امروز است. این رولز رویس کلکسیونی نشان دهنده مهارت فوق العاده Bespoke Collective رولز رویس در گودوود است."
وی افزود: "سفارشی سازی جوهره اصلی این برند باقی می ماند که عناصر لوکسی را می سازد که در تضاد با رویکرد رایج خودروسازان لوکس انبوه است تا پاسخ گوی تاضای مشتریان باشد."
ریس ایگل VIII کلکسیونی خودرویی با رنگ بدنه دوگانه خاکستری اسلحه ای و خاکستری Selby و جلوپنجره ای با بخش های مشکی شبیه به روکش موتور ایگل VIII رولز رویس در هواپیمایVickers Vimy ، یادبودی برای پرواز Alcock و Brown است.
این طرح با روکش چرمی مشکی و خاکستری Selby و تزئینات برنجی در کابین این خودرو نیز ادامه دارد. روکش بلندگوهای برنجی در این خودرو یادآور مسافت طی شده در حدود 1880 مایلی در این پرواز هستند و طرح RR نیز با رنگی برنجی روی پشتی های سر صندلی های است خودرو گلدوزی شده است.
مشخص نیست این خودرو چه قیمتی خواهد داشت.